טבלת חוגים 2019-2020

ספורט (04/09/2019 10:51)

טבלת חוגים 2019-2020

חדר מראות

 

א'

ב'

ג'

ד'

ה'

ו'

 

 

 

7:30-8:30

התעמלות נשים

מרתה

 

 

 

 

  

10:00-12:30

עמי (חינוך)

 

 

16:15-19:30

מחול געתון

רעות

17:00-18:15

רעות להב

היפ הופ

 

 

 

 16:15-18:15

מחול געתון

רעות

מחול געתון

16:15-19:30

רעות להב

 

 

 

 

18:30-19:30

מרתה

17:00-19:00

להקת ילדים ונוער

אביבית הרוש

18:30-19:30

מרתה

 

 20:30-21:30

פלמנקו נשים

רעות

 

 

 

 

 

 

19:45-20:45

NIA

מרתה

 

 

19:30-2100

פלמנקו נשים

רעות

 

 

 

20:45-22:00

פלמנקו נשים

רעות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדר אומניות לחימה

 

א

ב

ג

ד

ה

ו

 

 

 

 16:00-20:30

קארטה (מתנס)

 

16:00-20:00

קרב מגע(מתנס)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             
 

 

חוג טניס במגרש הטניס באילון

א'

ב'

ג'

ד'

ה'

ו'

16:00-19:00

האקדמיה לכדורגל

יאיר

17:00-18:00

טניס

יהלי

 

 

 

 

                                                    

רשימת מדריכים

טל מואס (קראטה /קרב מגע)

 052-4598814

יאיר (האקדמיה לכדורגל)

0542242470

 

מרתה (התעמלות נשים )

 054-2101767

  

ליאת רום( כדור עף)

0524761723

 אלמוג שניידר (כדורשת)

0545486616

 גארי וורת'(מאמן כושר אישי)

0528698710

 נטלי(כדורסל-מתנ"ס)

0544942905

  רעות להב(מחול געתון)

0545888506

 

יהלי (טניס)

0523799766

  אביבית הרוש(להקת ילדים ונוער)

0505687137

 

 

                               

                                              טבלת חוגים 2019-2020

אולם ספורט

 

א'

ב'

ג'

ד'

ה'

ו'

 

ביה:ס מנור כברי

8:30-14:00

ביה:ס מנור כברי

8:30-14:00

 

ביה:ס מנור כברי

8:30-14:00

 

 

 

 

 

17:30-19:00

ילדים א לאומית צפון

16:30-17:30

קבוצת חוג

 

16:00-17:30

ג'ימבורי

16:30-18:00

ילדים  

ניר

 

 

 

 

 

ילדים ב' ניר

11:15-12:45

 

19:00-20:30

נערים ב מחוזית דולב

 

17:30-19:00

ילדים ב

ניר

 

 

17:30-19:00

ילדים א לאומית צפון

 

 18:00-19:00

ילדים א לאומית צפון

 

ילדים ב' ניר

17:30-19:00

 

קבוצת חוג

12:45-13:45

 

20:30-22:00

כדור רשת

19:00-20:30

נערים א מחוזית

ניר

 

 

19:00-20:20

נערים ב מחוזית

 

 

19:00-20:30

נערים ב מחוזית

 

ילדים א' לאומית צפון

19:00-20:30

 

 

כדורשת שלומי2030-2200

20:30-22:00

כדורשת(מתנ"ס)

 

כדורסל מבוגרים אילון

 

כדורסל מבוגרים אילון

               
 

  

 

                          שתהא שנת בריאות וכושר

                                      שנה טובה

                                                                                     אסף ליבוביץ

                                                                                   רכז הספורט-אילון

 

 

אלבומים

מתקני ספורט(6 תמונות)ילדי הגנים משחקים פטאנק(1 תמונות)
אנא המתינו טוען לוח אירועים....
דואר נע גליל מערבי, מיקוד 2284500
טל: 04-9858117, פקס: 04-9806629, דוא"ל: mazcirut@eilon2.org.il
צרו קשר | RSS

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים עיצוב מיכל שטינמץ